Pet System: Difference between revisions
→Slot Multiplier
(→Spirit Parts: Sec-stub template.) |
|||
Line 46: | Line 46: | ||
|Rank 14||x3.60||<center>324</center>||<center>1620</center> | |Rank 14||x3.60||<center>324</center>||<center>1620</center> | ||
|- | |- | ||
|Rank 15||x3.70||<center> | |Rank 15||x3.70||<center>216</center>||<center>1944</center><!--6 * 324--> | ||
|- | |||
|Rank 16||x3.80||<center>???</center>||<center>2160</center> | |||
|- | |||
|Rank 17||x3.90||<center>-</center>||<center>???</center> | |||
|} | |} | ||