Trait Medal: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 175: | Line 175: | ||
|- | |- | ||
|1662||1739||'''{{n|Trait Medal|81}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #84''||[[File:Trait Medal 81 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Illustrated Tidus]] | |1662||1739||'''{{n|Trait Medal|81}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #84''||[[File:Trait Medal 81 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Illustrated Tidus]] | ||
|- | |||
|1666||1743||'''{{n|Trait Medal|82}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #85''||[[File:Trait Medal 82 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Supernova - KH III Vanitas]] | |||
|- | |||
|1667||1744||'''{{n|Trait Medal|83}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #86''||[[File:Trait Medal 83 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Sora & Peter Pan]] | |||
|- | |||
|1668||1745||'''{{n|Trait Medal|84}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #87''||[[File:Trait Medal 84 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Xigbar|+}} | |||
|- | |||
|1670||1747||'''{{n|Trait Medal|85}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #88''||[[File:Trait Medal 85 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - KH III Monster Sora]] | |||
|- | |||
|1676||1752||'''{{n|Trait Medal|86}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #89''||[[File:Trait Medal 86 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Supernova - FFRK Lightning]] | |||
|- | |||
|1683||1759||'''{{n|Trait Medal|87}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #90''||[[File:Trait Medal 87 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Supernova - FFRK Sephiroth]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} |