Keyblade: Difference between revisions
→Subslots
Line 74: | Line 74: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Special Attack Bonus Level 8 KHUX.png|40px]]||+0.025% | |[[File:Special Attack Bonus Level 8 KHUX.png|40px]]||+0.025% | ||
|- | |||
|[[File:Special Attack Bonus Level 9 KHUX.png|40px]]||+0.030% | |||
|} | |} | ||