Avatar Board: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 949: | Line 949: | ||
| March 1 to 11, 2019 || [[Image:Preview - Class Trip (Female).png|75x75px|link=Class Trip]]<br>'''[[Class Trip|Class Trip (Female)]]''' | | March 1 to 11, 2019 || [[Image:Preview - Class Trip (Female).png|75x75px|link=Class Trip]]<br>'''[[Class Trip|Class Trip (Female)]]''' | ||
| Female || 2,500 || — || — || 6★ [[Chip]] x2<br>6★ [[Dale]]<br>6★ Defense Boost V Max<br>6★ ATK B VIII Max & GA 1<br>6★ ATK B VIII Max & GA 0<br>[[File:Power Gem KHX.png|27px|link=Power Gem]] [[Power Gem]]<br>5★ [[Magic Broom]] x3<br>6★ [[Magic Mirror]] x5<br>6★ [[Cid 10]] | | Female || 2,500 || — || — || 6★ [[Chip]] x2<br>6★ [[Dale]]<br>6★ Defense Boost V Max<br>6★ ATK B VIII Max & GA 1<br>6★ ATK B VIII Max & GA 0<br>[[File:Power Gem KHX.png|27px|link=Power Gem]] [[Power Gem]]<br>5★ [[Magic Broom]] x3<br>6★ [[Magic Mirror]] x5<br>6★ [[Cid 10]] | ||
|- | |||
| March 15 to 28, 2019 || [[Image:Preview - Hero Baymax (Male).png|75x75px|link=Hero Baymax]]<br>'''[[Hero Baymax|Hero Baymax (Male)]]''' | |||
| Male || 2,500 || — || — || 6★ [[Chip]] x2<br>6★ [[Dale]] x2<br>6★ Defense Boost V Max<br>6★ ATK B VII Max & Lux++<br>6★ Attack Boost IX<br>[[File:Power Gem KHX.png|27px|link=Power Gem]] [[Power Gem]]<br>6★ [[Cid 10]]<br>6★ [[Fantasia Mickey B]] x2<br>6★ [[Huey & Dewey & Louie]] x5 | |||
|- | |||
| March 15 to 28, 2019 || [[Image:Preview - Hero Baymax (Female).png|75x75px|link=Hero Baymax]]<br>'''[[Hero Baymax|Hero Baymax (Female)]]''' | |||
| Female || 2,500 || — || — || 6★ [[Chip]] x2<br>6★ [[Dale]] x2<br>6★ Defense Boost V Max<br>6★ ATK B VII Max & Lux++<br>6★ Attack Boost IX<br>[[File:Power Gem KHX.png|27px|link=Power Gem]] [[Power Gem]]<br>6★ [[Cid 10]]<br>6★ [[Fantasia Mickey B]] x2<br>6★ [[Huey & Dewey & Louie]] x5 | |||
|- | |||
| March 15 to 28, 2019 || [[Image:Preview - Hero Hiro (Male).png|75x75px|link=Hero Hiro]]<br>'''[[Hero Hiro|Hero Hiro (Male)]]''' | |||
| Male || 2,500 || — || — || 6★ [[Chip]] x2<br>6★ [[Dale]] x2<br>6★ Defense Boost V Max<br>6★ ATK B VIII Max<br>6★ ATK B IX & AP+<br>[[File:Speed Gem KHX.png|27px|link=Speed Gem]] [[Speed Gem]]<br>6★ [[Cid 10]]<br>6★ [[Fantasia Mickey B]] x2<br>6★ [[Huey & Dewey & Louie]] x5 | |||
|- | |||
| March 15 to 28, 2019 || [[Image:Preview - Hero Hiro (Female).png|75x75px|link=Hero Hiro]]<br>'''[[Hero Hiro|Hero Hiro (Female)]]''' | |||
| Female || 2,500 || — || — || 6★ [[Chip]] x2<br>6★ [[Dale]] x2<br>6★ Defense Boost V Max<br>6★ ATK B VIII Max<br>6★ ATK B IX & AP+<br>[[File:Speed Gem KHX.png|27px|link=Speed Gem]] [[Speed Gem]]<br>6★ [[Cid 10]]<br>6★ [[Fantasia Mickey B]] x2<br>6★ [[Huey & Dewey & Louie]] x5 | |||
|} | |} | ||