Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 141: | Line 141: | ||
|- | |- | ||
|???||???||'''{{n|Trait Medal|64}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #67''||[[File:Trait Medal 64 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Anna & Elsa]] | |???||???||'''{{n|Trait Medal|64}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #67''||[[File:Trait Medal 64 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Anna & Elsa]] | ||
|- | |||
|1607||1683||'''{{n|Trait Medal|65}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #68''||[[File:Trait Medal 65 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Larxene|+}} | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} |