Chat Phrases: Difference between revisions
m
no edit summary
FaeriMagic (talk | contribs) mNo edit summary |
FaeriMagic (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 93: | Line 93: | ||
|{{nihongo|'''Don't give up!'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Four-Leaf Clover]] ♂ || October 16, 2017 | |{{nihongo|'''Don't give up!'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Four-Leaf Clover]] ♂ || October 16, 2017 | ||
|{{nihongo|'''How could you?'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Four-Leaf Clover]] ♀ || October 16, 2017 | |{{nihongo|'''How could you?'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Four-Leaf Clover]] ♀ || October 16, 2017 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Is that it?!'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 10 KHUX.png]] ||Complete [[Thumper Snuggly]] ♂ || November 13, 2017 | |||
|{{nihongo|'''Weak.'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 10 KHUX.png]] ||Complete [[Thumper Snuggly]] ♀ || November 13, 2017 | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Mmhm!'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Chirithy Doll]] ♂ || May 7, 2018 | |{{nihongo|'''Mmhm!'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Chirithy Doll]] ♂ || May 7, 2018 |