Talk:Starlight: Difference between revisions
no edit summary
KrytenKoro (talk | contribs) No edit summary |
KrytenKoro (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 330: | Line 330: | ||
{| | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center; border:2px #282828 solid; margin-left:10px; border-radius:0.5em" align="center" | |||
! rowspan="2" style="vertical-align:middle; background:#418971;" | | ! rowspan="2" style="vertical-align:middle; background:#418971;" | | ||
! rowspan="2" style="vertical-align:middle; background:#418971;" | LV | ! rowspan="2" style="vertical-align:middle; background:#418971;" | LV | ||
Line 337: | Line 338: | ||
! rowspan="2" colspan="4" style="vertical-align:middle; background:#418971;"| Materials | ! rowspan="2" colspan="4" style="vertical-align:middle; background:#418971;"| Materials | ||
|- | |- | ||
|style="vertical-align:middle; background:#418971;"| | |style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| [[File:Mystic Gem KHX.png|15px]] | ||
|style="vertical-align:middle; background:#418971;"| | |style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| [[File:Wing Gem KHX.png|15px]] | ||
|style="vertical-align:middle; background:#418971;"| | |style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| [[File:Sword Gem KHX.png|15px]] | ||
|style="vertical-align:middle; background:#418971;"| | |style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| N/A | ||
|style="vertical-align:middle; background:#418971;"| | |style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| N/A | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" | [[File:Starlight (Base) KHX.png|100px]] | | rowspan="4" | [[File:Starlight (Base) KHX.png|100px]] | ||
|0 | |0 | ||
| rowspan="4" | | rowspan="4" | 9 | ||
| | | x1.08 | ||
| x1.00 | |||
| rowspan=" | | x1.00 | ||
| rowspan="4" | X | |||
| rowspan="4" | X | | rowspan="4" | X | ||
| colspan="4" | Default | | colspan="4" | Default | ||
|- | |- | ||
| +1 | | +1 | ||
| | | x1.12 | ||
| x1.00 | |||
| x1.00 | |||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Curative Leaf KHX.png|25px|link=Curative Leaf]] x2 | |[[File:Curative Leaf KHX.png|25px|link=Curative Leaf]] x2 | ||
Line 361: | Line 364: | ||
|- | |- | ||
| +2 | | +2 | ||
| | | x1.12 | ||
| | | x1.00 | ||
| x1.04 | |||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Mythril Stone KHX.png|25px|link=Mythril Stone]] x1 | |[[File:Mythril Stone KHX.png|25px|link=Mythril Stone]] x1 | ||
Line 369: | Line 373: | ||
|- | |- | ||
| +3 | | +3 | ||
| | | x1.12 | ||
| | | x1.00 | ||
| x1.08 | |||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Spring Water KHX.png|25px|link=Spring Water]] x9 | |[[File:Spring Water KHX.png|25px|link=Spring Water]] x9 | ||
|[[File:Curative Flower KHX.png|25px|link=Curative Flower]] x1 | |[[File:Curative Flower KHX.png|25px|link=Curative Flower]] x1 | ||
|[[File:Copper Ore KHX.png|25px|link=Copper Ore]] x6 | |[[File:Copper Ore KHX.png|25px|link=Copper Ore]] x6 | ||
|} | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center; border:2px #282828 solid; margin-left:10px; border-radius:0.5em" align="center" | |||
! rowspan="2" style="vertical-align:middle; background:#418971;" | | |||
! rowspan="2" style="vertical-align:middle; background:#418971;" | LV | |||
! rowspan="2" style="vertical-align:middle; background:#418971;" | SP | |||
! colspan="5" style="vertical-align:middle; background:#418971;"| Slots | |||
! rowspan="2" colspan="4" style="vertical-align:middle; background:#418971;"| Materials | |||
|- | |- | ||
| rowspan="7" | [[File:Starlight (Upgrade 2) KHX.png|100px]] | |style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| [[File:Mystic Gem KHX.png|15px]] | ||
|style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| [[File:Wing Gem KHX.png|15px]] | |||
|style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| [[File:Sword Gem KHX.png|15px]] | |||
|style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| [[File:Wing Gem KHX.png|15px]] | |||
|style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| N/A | |||
|- | |||
| rowspan="7" |[[File:Starlight (Upgrade 2) KHX.png|100px]] | |||
| +4 | | +4 | ||
| rowspan="7" | | rowspan="7" |12 | ||
| | | x1.16 | ||
| | |x1.00 | ||
| | | x1.12 | ||
| x1.08 | |||
| rowspan="7" |X | |||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Mythril Stone KHX.png|25px|link=Mythril Stone]] x3 | |[[File:Mythril Stone KHX.png|25px|link=Mythril Stone]] x3 | ||
Line 388: | Line 408: | ||
|- | |- | ||
| +5 | | +5 | ||
| | | x1.16 | ||
| | | x1.08 | ||
| | | x1.16 | ||
| | | x1.08 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Curative Leaf KHX.png|25px|link=Curative Leaf]] x2 | |[[File:Curative Leaf KHX.png|25px|link=Curative Leaf]] x2 | ||
Line 398: | Line 418: | ||
|- | |- | ||
| +6 | | +6 | ||
| | | x1.16 | ||
| | | x1.08 | ||
| | | x1.20 | ||
| | | x1.12 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Mythril Stone KHX.png|25px|link=Mythril Stone]] x5 | |[[File:Mythril Stone KHX.png|25px|link=Mythril Stone]] x5 | ||
Line 408: | Line 428: | ||
|- | |- | ||
| +7 | | +7 | ||
| | | x1.20 | ||
| | | x1.12 | ||
| | | x1.20 | ||
| | | x1.12 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Curative Flower KHX.png|25px|link=Curative Flower]] x5 | |[[File:Curative Flower KHX.png|25px|link=Curative Flower]] x5 | ||
Line 418: | Line 438: | ||
|- | |- | ||
| +8 | | +8 | ||
| | | x1.20 | ||
| | | x1.12 | ||
| | | x1.24 | ||
| | | x1.12 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Mythril Crystal KHX.png|25px|link=Mythril Crystal]] x1 | |[[File:Mythril Crystal KHX.png|25px|link=Mythril Crystal]] x1 | ||
Line 428: | Line 448: | ||
|- | |- | ||
| +9 | | +9 | ||
| | | x1.20 | ||
| | | x1.16 | ||
| | | x1.24 | ||
| | | x1.16 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Copper Ore KHX.png|25px|link=Copper Ore]] x16 | |[[File:Copper Ore KHX.png|25px|link=Copper Ore]] x16 | ||
Line 438: | Line 458: | ||
|- | |- | ||
| +10 | | +10 | ||
| | | x1.20 | ||
| | | x1.16 | ||
| | | x1.28 | ||
| | | x1.20 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Mythril Gem KHX.png|25px|link=Mythril Gem]] x3 | |[[File:Mythril Gem KHX.png|25px|link=Mythril Gem]] x3 | ||
|[[File:Curative Flower KHX.png|25px|link=Curative Flower]] x8 | |[[File:Curative Flower KHX.png|25px|link=Curative Flower]] x8 | ||
|[[File:Iron Ore KHX.png|25px|link=Iron Ore]] x25 | |[[File:Iron Ore KHX.png|25px|link=Iron Ore]] x25 | ||
|} | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center; border:2px #282828 solid; margin-left:10px; border-radius:0.5em" align="center" | |||
! rowspan="2" style="vertical-align:middle; background:#418971;" | | |||
! rowspan="2" style="vertical-align:middle; background:#418971;" | LV | |||
! rowspan="2" style="vertical-align:middle; background:#418971;" | SP | |||
! colspan="5" style="vertical-align:middle; background:#418971;"| Slots | |||
! rowspan="2" colspan="4" style="vertical-align:middle; background:#418971;"| Materials | |||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| [[File:Mystic Gem KHX.png|15px]] | ||
|style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| [[File:Wing Gem KHX.png|15px]] | |||
|style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| [[File:Sword Gem KHX.png|15px]] | |||
|style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| [[File:Wing Gem KHX.png|15px]] | |||
|style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| [[File:Mystic Gem KHX.png|15px]] | |||
|- | |||
| rowspan="10" | [[File:Starlight (Upgrade 4) KHX.png|100px]] | |||
| +11 | | +11 | ||
| rowspan=" | | rowspan="10"| 15 | ||
| | | x1.24 | ||
| | | x1.20 | ||
| | | x1.28 | ||
| | | x1.24 | ||
| rowspan="4"| | | rowspan="4"| x1.00 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Orichalcum KHX.png|25px|link=Orichalcum]] x2 | |[[File:Orichalcum KHX.png|25px|link=Orichalcum]] x2 | ||
Line 461: | Line 494: | ||
|- | |- | ||
| +12 | | +12 | ||
| | | x1.24 | ||
| | | x1.24 | ||
| | | x1.32 | ||
| | | x1.24 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Mythril Gem KHX.png|25px|link=Mythril Gem]] x5 | |[[File:Mythril Gem KHX.png|25px|link=Mythril Gem]] x5 | ||
Line 471: | Line 504: | ||
|- | |- | ||
| +13 | | +13 | ||
| | | x1.24 | ||
| | | x1.28 | ||
| | | x1.32 | ||
| | | x1.24 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Copper Ore KHX.png|25px|link=Copper Ore]] x20 | |[[File:Copper Ore KHX.png|25px|link=Copper Ore]] x20 | ||
Line 481: | Line 514: | ||
|- | |- | ||
| +14 | | +14 | ||
| | | x1.28 | ||
| | | x1.28 | ||
| | | x1.32 | ||
| | | x1.24 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Mythril Crystal KHX.png|25px|link=Mythril Crystal]] x1 | |[[File:Mythril Crystal KHX.png|25px|link=Mythril Crystal]] x1 | ||
Line 491: | Line 524: | ||
|- | |- | ||
| +15 | | +15 | ||
| | | x1.28 | ||
| | | x1.32 | ||
| | | x1.32 | ||
| | | x1.28 | ||
| | | x1.16 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Curative Leaf KHX.png|25px|link=Curative Leaf]] x36 | |[[File:Curative Leaf KHX.png|25px|link=Curative Leaf]] x36 | ||
Line 502: | Line 535: | ||
|- | |- | ||
| +16 | | +16 | ||
| | | x1.32 | ||
| | | x1.32 | ||
| | | x1.32 | ||
| | | x1.28 | ||
| | | x1.24 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Mythril Crystal KHX.png|25px|link=Mythril Crystal]] x3 | |[[File:Mythril Crystal KHX.png|25px|link=Mythril Crystal]] x3 | ||
Line 513: | Line 546: | ||
|- | |- | ||
| +17 | | +17 | ||
| | | x1.32 | ||
| | | x1.32 | ||
| | | x1.32 | ||
| | | x1.32 | ||
| | | x1.32 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Curative Flower KHX.png|25px|link=Curative Flower]] x10 | |[[File:Curative Flower KHX.png|25px|link=Curative Flower]] x10 | ||
|[[File:Iron Ore KHX.png|25px|link=Iron Ore]] x30 | |[[File:Iron Ore KHX.png|25px|link=Iron Ore]] x30 | ||
Line 524: | Line 557: | ||
|- | |- | ||
| +18 | | +18 | ||
| | | x1.36 | ||
| | | x1.32 | ||
| | | x1.32 | ||
| | | x1.36 | ||
| | | x1.32 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Mythril Crystal KHX.png|25px|link=Mythril Crystal]] x5 | |[[File:Mythril Crystal KHX.png|25px|link=Mythril Crystal]] x5 | ||
Line 535: | Line 568: | ||
|- | |- | ||
| +19 | | +19 | ||
| | | x1.36 | ||
| | | x1.36 | ||
| | | x1.36 | ||
| | | x1.36 | ||
| | | x1.36 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Curative Flower KHX.png|25px|link=Curative Flower]] x14 | |[[File:Curative Flower KHX.png|25px|link=Curative Flower]] x14 | ||
Line 546: | Line 579: | ||
|- | |- | ||
| +20 | | +20 | ||
| | | x1.40 | ||
| | | x1.40 | ||
| | | x1.40 | ||
| | | x1.40 | ||
| | | x1.40 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Mythril Crystal KHX.png|25px|link=Mythril Crystal]] x10 | |[[File:Mythril Crystal KHX.png|25px|link=Mythril Crystal]] x10 | ||
|[[File:Copper Ore KHX.png|25px|link=Copper Ore]] x36 | |[[File:Copper Ore KHX.png|25px|link=Copper Ore]] x36 | ||
|[[File:Gold Ore KHX.png|25px|link=Gold Ore]] x20 | |[[File:Gold Ore KHX.png|25px|link=Gold Ore]] x20 | ||
|} | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center; border:2px #282828 solid; margin-left:10px; border-radius:0.5em" align="center" | |||
! rowspan="2" style="vertical-align:middle; background:#418971;" | | |||
! rowspan="2" style="vertical-align:middle; background:#418971;" | LV | |||
! rowspan="2" style="vertical-align:middle; background:#418971;" | SP | |||
! colspan="5" style="vertical-align:middle; background:#418971;"| Slots | |||
! rowspan="2" colspan="4" style="vertical-align:middle; background:#418971;"| Materials | |||
|- | |- | ||
|style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| [[File:Mystic Gem KHX.png|15px]]<br>[[File:Solar Gem KHX.png|15px]] | |||
|style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| [[File:Wing Gem KHX.png|15px]]<br>[[File:Solar Gem KHX.png|15px]] | |||
|style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| [[File:Sword Gem KHX.png|15px]]<br>[[File:Lunar Gem KHX.png|15px]] | |||
|style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| [[File:Wing Gem KHX.png|15px]]<br>[[File:Solar Gem KHX.png|15px]] | |||
|style="vertical-align:middle; background:#418971; width:34px;"| [[File:Mystic Gem KHX.png|15px]]<br>[[File:Solar Gem KHX.png|15px]] | |||
|- | |||
| rowspan="5" | [[File:Starlight (Upgrade 4) KHX.png|100px]] | |||
| +21 | | +21 | ||
| | | rowspan="3"| 15 | ||
| | |x1.40<br> x1.60 | ||
| | |x1.40<br>x1.00<!--filler--> | ||
| | | x1.40<br>x1.60 | ||
| | | x1.40<br>x1.60 | ||
| x1.40<br>x1.00<!--filler--> | |||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Adamant KHX.png|25px|link=Adamant]] x1 | |[[File:Adamant KHX.png|25px|link=Adamant]] x1 | ||
Line 568: | Line 616: | ||
|- | |- | ||
| +22 | | +22 | ||
| | | x1.40<br>x1.80 | ||
| | | x1.40<br>x1.60 | ||
| | | x1.40<br>x1.75 | ||
| | | x1.40<br>x1.60 | ||
| | | x1.40<br>x1.00<!--filler--> | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Adamant KHX.png|25px|link=Adamant]] x1 | |[[File:Adamant KHX.png|25px|link=Adamant]] x1 | ||
Line 579: | Line 627: | ||
|- | |- | ||
| +23 | | +23 | ||
| | | x1.40<br>x2.10 | ||
| | | x1.40<br>x1.60 | ||
| | | x1.40<br>x1.75 | ||
| | | x1.40<br>x2.00 | ||
| | | x1.40<br>x1.80 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Adamant KHX.png|25px|link=Adamant]] x2 | |[[File:Adamant KHX.png|25px|link=Adamant]] x2 | ||
Line 590: | Line 638: | ||
|- | |- | ||
| +24 | | +24 | ||
| 16 | |||
| | | x1.40<br>x2.10 | ||
| | | x1.60<br>x2.00 | ||
| | | x1.50<br>x2.00 | ||
| | | x1.40<br>x2.00 | ||
| | | x1.60<br>x2.10 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Adamant KHX.png|25px|link=Adamant]] x3 | |[[File:Adamant KHX.png|25px|link=Adamant]] x3 | ||
Line 602: | Line 650: | ||
|- | |- | ||
| +25 | | +25 | ||
| 17 | |||
| | | x1.60<br>x2.35 | ||
| | | x1.60<br>x2.00 | ||
| | | x1.60<br>x2.00 | ||
| | | x1.60<br>x2.30 | ||
| | | x1.60<br>x2.10 | ||
|[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | |[[File:Mythril Shard KHX.png|25px|link=Mythril Shard]] x3 | ||
|[[File:Adamant KHX.png|25px|link=Adamant]] x4 | |[[File:Adamant KHX.png|25px|link=Adamant]] x4 |