Title Banner: Difference between revisions
no edit summary
KrytenKoro (talk | contribs) |
KrytenKoro (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 710: | Line 710: | ||
|- | |- | ||
| {{nihongo|'''Possibly'''|}} || [[File:Title Nameplate 1102 KHUX.png|320px]] || Raid Board<br>09/06/16-09/12/16 || Complete [[Girl's Uniform]]<!--#--> | | {{nihongo|'''Possibly'''|}} || [[File:Title Nameplate 1102 KHUX.png|320px]] || Raid Board<br>09/06/16-09/12/16 || Complete [[Girl's Uniform]]<!--#--> | ||
|- | |||
| {{nihongo|'''Halloween'''|}} || [[File:Title Nameplate 1090 KHUX.png|320px]] || Raid Board<br>10/17/16-10/23/16 || Complete [[Pumpkin Head]] (♂)<!--#--> | |||
|- | |||
| {{nihongo|'''???'''|}} || [[File:Title Nameplate ? KHUX.png|320px]] || Raid Board<br>10/17/16-10/23/16 || Complete [[Pumpkin Head]] (♀)<!--#--> | |||
|- | |- | ||
| {{nihongo|'''Macho'''|}} || [[File:Title Nameplate 1101 KHUX.png|320px]] || Coliseum Board<br>04/01/16-04/30/16 || Complete {{c|6★ Cid|Board}}<!--#--> | | {{nihongo|'''Macho'''|}} || [[File:Title Nameplate 1101 KHUX.png|320px]] || Coliseum Board<br>04/01/16-04/30/16 || Complete {{c|6★ Cid|Board}}<!--#--> |