Red Trident Tail: Difference between revisions
→Drops
No edit summary |
KrytenKoro (talk | contribs) (→Drops) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|Raid Coins x50 | |Raid Coins x50 | ||
|- | |- | ||
|30 - | |30 - 49 | ||
|Raid Coins x60 | |Raid Coins x60 | ||
|Raid Coins x25 | |Raid Coins x25 | ||
|Raid Coins x60 | |Raid Coins x60 | ||
|- | |||
|50 - ?? | |||
|Raid Coins x70 | |||
|Raid Coins x30 | |||
|Raid Coins x70 | |||
|} | |} | ||
{{RaidBosses}} | {{RaidBosses}} | ||
[[Category:Raid Boss]] | [[Category:Raid Boss]] |