Anonymous user
Enemies: Difference between revisions
→Enemies
Line 431: | Line 431: | ||
|''[[:Special:WhatLinksHere/Pleasure Dog|Quests]]'' | |''[[:Special:WhatLinksHere/Pleasure Dog|Quests]]'' | ||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |-bgcolor="#e6e6fa" | ||
|[[File:Eliminator KHX.png|64x64px|center]] | |||
|{{a|Eliminator|{{nihongo|'''{{kh|Eliminator}}'''|エリミネーター|<br>Eriminētā}}}} | |||
|??? | |||
|style="text-align:center;"|{{AttIcon|power|64}} | |||
|style="text-align:center;"|{{AttIcon|ground|64}} | |||
|''[[:Special:WhatLinksHere/Eliminator|Quests]]'' | |||
|-bgcolor="#e6e6fa | |||
|[[File:Wizard KHX.png|64x64px|center]] | |[[File:Wizard KHX.png|64x64px|center]] | ||
|{{a|Wizard|{{nihongo|'''{{kh|Wizard}}'''|ウィザード|<br>Wizādo}}}} | |{{a|Wizard|{{nihongo|'''{{kh|Wizard}}'''|ウィザード|<br>Wizādo}}}} |