Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 133: | Line 133: | ||
|- | |- | ||
|1594||1670||'''{{n|Trait Medal|60}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #63''||[[File:Trait Medal 60 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[No Heart]] | |1594||1670||'''{{n|Trait Medal|60}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #63''||[[File:Trait Medal 60 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[No Heart]] | ||
|- | |||
|1596||1672||'''{{n|Trait Medal|61}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #64''||[[File:Trait Medal 61 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Supernova - KH III Kairi]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} |