Trait Medal: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 159: | Line 159: | ||
|- | |- | ||
|1619||1692||'''{{n|Trait Medal|73}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #72''||[[File:Trait Medal 73 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Captain Dark]] | |1619||1692||'''{{n|Trait Medal|73}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #72''||[[File:Trait Medal 73 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Captain Dark]] | ||
|- | |||
|1621||1698||'''{{n|Trait Medal|74}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #77''||[[File:Trait Medal 74 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Illustrated Rai]] | |||
|- | |||
|1622||1699||'''{{n|Trait Medal|75}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #78''||[[File:Trait Medal 75 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Illustrated Seifer]] | |||
|- | |||
|1623||1700||'''{{n|Trait Medal|76}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #79''||[[File:Trait Medal 76 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Illustrated Fuu]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} |