Cross Board: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
| [[Union Cross Quests#Booster, Faline Snuggly|Queen Bee Ω]] Event<br>March 8 to 17, 2019 || [[File:Preview - Faline Snuggly (Female).png|75x75px|link=Faline Snuggly]]<br>'''[[Faline Snuggly|Faline Snuggly (Female)]]''' | | [[Union Cross Quests#Booster, Faline Snuggly|Queen Bee Ω]] Event<br>March 8 to 17, 2019 || [[File:Preview - Faline Snuggly (Female).png|75x75px|link=Faline Snuggly]]<br>'''[[Faline Snuggly|Faline Snuggly (Female)]]''' | ||
| Female || 5,000 || [[File:Jewel KHUX.png|20px|link=Currencies#Jewels]] 10 Jewels x8<br>6★ [[Cid 5]]<br>6★ [[Dewey]] x2<br>6★ [[Louie]] x2<br>6★ [[Huey]] x2 | |||
|- | |||
| [[Union Cross Quests#Booster, Baymax Snuggly|Guard Armor Ω]] Event<br>March 18 to 24, 2019 || [[File:Preview - Baymax Snuggly (Male).png|75x75px|link=Baymax Snuggly]]<br>'''[[Baymax Snuggly|Baymax Snuggly (Male)]]''' | |||
| Male || 5,000 || [[File:Jewel KHUX.png|20px|link=Currencies#Jewels]] 10 Jewels x8<br>6★ [[Cid 5]]<br>6★ [[Dewey]] x2<br>6★ [[Louie]] x2<br>6★ [[Huey]] x2 | |||
|- | |||
| [[Union Cross Quests#Booster, Baymax Snuggly|Guard Armor Ω]] Event<br>March 18 to 24, 2019 || [[File:Preview - Baymax Snuggly (Female).png|75x75px|link=Baymax Snuggly]]<br>'''[[Baymax Snuggly|Baymax Snuggly (Female)]]''' | |||
| Female || 5,000 || [[File:Jewel KHUX.png|20px|link=Currencies#Jewels]] 10 Jewels x8<br>6★ [[Cid 5]]<br>6★ [[Dewey]] x2<br>6★ [[Louie]] x2<br>6★ [[Huey]] x2 | | Female || 5,000 || [[File:Jewel KHUX.png|20px|link=Currencies#Jewels]] 10 Jewels x8<br>6★ [[Cid 5]]<br>6★ [[Dewey]] x2<br>6★ [[Louie]] x2<br>6★ [[Huey]] x2 | ||
|}{{tab|c}} | |}{{tab|c}} |