Avatar Board: Difference between revisions
→List of Avatar Boards
Line 418: | Line 418: | ||
|- | |- | ||
| Level 450 || [[Image:Preview - Reached LV 450!.png|75x75px|link=Reached LV 450!]]<br>'''[[Reached LV 450!]]''' | | Level 450 || [[Image:Preview - Reached LV 450!.png|75x75px|link=Reached LV 450!]]<br>'''[[Reached LV 450!]]''' | ||
| — || — || — || — || — || [[File:Jewel KHUX.png|20px]] 5,000 Jewels | |||
|- | |||
| Level 500 || [[Image:Preview - Reached LV 500!.png|75x75px|link=Reached LV 500!]]<br>'''[[Reached LV 500!]]''' | |||
| — || — || — || — || — || [[File:Jewel KHUX.png|20px]] 5,000 Jewels | | — || — || — || — || — || [[File:Jewel KHUX.png|20px]] 5,000 Jewels | ||
|} | |} |