Avatar Parts: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 402: | Line 402: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|'''Halloween Doctor'''||[[File:Halloween Doctor-C-Halloween Doctor.png|50x50px]]||M||???||—||Halloween Doctor||[[Halloween Doctor]] (0) | |'''Halloween Doctor'''||[[File:Halloween Doctor-C-Halloween Doctor.png|50x50px]]||M||???||—||Halloween Doctor||[[Halloween Doctor]] (0) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|'''Autumn Bambi'''||[[File:Autumn Bambi-C-Autumn Bambi.png|50x50px]]||M||???||—||Autumn Bambi||[[Autumn Bambi]] (#) | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|'''Fluffy Bambi'''||[[File:Fluffy Bambi-C-Fluffy Bambi.png|50x50px]]||M||???||—||Fluffy Bambi||[[Fluffy Bambi]] (0) | |'''Fluffy Bambi'''||[[File:Fluffy Bambi-C-Fluffy Bambi.png|50x50px]]||M||???||—||Fluffy Bambi||[[Fluffy Bambi]] (0) | ||
Line 722: | Line 724: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|'''Halloween Nurse'''||[[File:Halloween Nurse-C-Halloween Nurse.png|50x50px]]||F||???||—||Halloween Nurse||[[Halloween Nurse]] (0) | |'''Halloween Nurse'''||[[File:Halloween Nurse-C-Halloween Nurse.png|50x50px]]||F||???||—||Halloween Nurse||[[Halloween Nurse]] (0) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|'''Autumn Faline'''||[[File:Autumn Faline-C-Autumn Faline.png|50x50px]]||F||???||—||Autumn Faline||[[Autumn Faline]] (#) | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|'''Fluffy Faline'''||[[File:Fluffy Faline-C-Fluffy Faline.png|50x50px]]||F||???||—||Fluffy Faline||[[Fluffy Faline]] (0) | |'''Fluffy Faline'''||[[File:Fluffy Faline-C-Fluffy Faline.png|50x50px]]||F||???||—||Fluffy Faline||[[Fluffy Faline]] (0) | ||
Line 1,235: | Line 1,239: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|'''Samurai'''||[[File:H-Samurai.png|50x50px]]||M||???||—||Samurai||[[Samurai]] (35) | |'''Samurai'''||[[File:H-Samurai.png|50x50px]]||M||???||—||Samurai||[[Samurai]] (35) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|'''Feathered'''||[[File:H-Feathered.png|50x50px]]||M||???||—||Feathered||[[Feathered]] (25) | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|'''Rabbit Trumpeter Style'''||[[File:H-Rabbit Trumpeter Style.png|50x50px]]||M||???||—||Rabbit Trumpeter||Party Ranking: 06/06/16-06/12/16 | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|'''Roxas Style'''||[[File:H-Roxas Style.png|50x50px]]||M||???||—||KH II Roxas||[[KH II Roxas]] (0) | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|'''Moogle: Helmet'''||[[File:H-Moogle Helmet.png|50x50px]]||M||???||—||Moogle||Coliseum Ranking: July 2016 | |||
|}</div><div class="tabbertab" title="Face A" style="float: right; background-color:white"> | |}</div><div class="tabbertab" title="Face A" style="float: right; background-color:white"> | ||
{|border=1 cellpadding=2 cellspacing=0 class="sortable" style="text-align:center; font-size:10px" align="center" width=800px | {|border=1 cellpadding=2 cellspacing=0 class="sortable" style="text-align:center; font-size:10px" align="center" width=800px |