Booster: Difference between revisions
→Diamond Dust Booster
Line 378: | Line 378: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Diamond Dust Booster KHUX.png|20px]] Diamond Dust Booster +0.60||[[Diamond Dust Booster]]||rowspan="3"|06/18/18 - 06/24/18||rowspan="3"|06/30/18 | |[[File:Diamond Dust Booster KHUX.png|20px]] Diamond Dust Booster +0.60||[[Diamond Dust Booster]]||rowspan="3"|06/18/18 - 06/24/18||rowspan="3"|06/30/18 | ||
|- | |||
|[[File:Diamond Dust Booster KHUX.png|20px]] Diamond Dust Booster +0.30||[[Diamond Dust Booster]] | |||
|- | |||
|[[File:Diamond Dust Booster KHUX.png|20px]] Diamond Dust Booster +0.10||[[Diamond Dust Booster]] | |||
|- | |||
|[[File:Diamond Dust Booster KHUX.png|20px]] Diamond Dust Booster +0.60||[[Diamond Dust Booster]]||rowspan="3"|12/03/18 - 12/09/18||rowspan="3"|12/31/18 | |||
|- | |- | ||
|[[File:Diamond Dust Booster KHUX.png|20px]] Diamond Dust Booster +0.30||[[Diamond Dust Booster]] | |[[File:Diamond Dust Booster KHUX.png|20px]] Diamond Dust Booster +0.30||[[Diamond Dust Booster]] |