Chat Phrases: Difference between revisions
m
no edit summary
FaeriMagic (talk | contribs) mNo edit summary |
FaeriMagic (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 96: | Line 96: | ||
|{{nihongo|'''Is that it?!'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 10 KHUX.png]] ||Complete [[Thumper Snuggly]] ♂ || November 13, 2017 | |{{nihongo|'''Is that it?!'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 10 KHUX.png]] ||Complete [[Thumper Snuggly]] ♂ || November 13, 2017 | ||
|{{nihongo|'''Weak.'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 10 KHUX.png]] ||Complete [[Thumper Snuggly]] ♀ || November 13, 2017 | |{{nihongo|'''Weak.'''|kana|<br>romaji}}|| [[File:Chat Phrase 10 KHUX.png]] ||Complete [[Thumper Snuggly]] ♀ || November 13, 2017 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''I'm up.'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Miss Bunny Snuggly]] ♂ || November 20, 2017 | |||
|{{nihongo|'''Don't forget.'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Miss Bunny Snuggly]] ♀ || November 20, 2017 | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Mmhm!'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Chirithy Doll]] ♂ || May 7, 2018 | |{{nihongo|'''Mmhm!'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Chirithy Doll]] ♂ || May 7, 2018 |