Chat Phrases: Difference between revisions
m
no edit summary
FaeriMagic (talk | contribs) (Added release dates.) |
FaeriMagic (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 90: | Line 90: | ||
|{{nihongo|'''Give me power!'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Carnival Mask]] ♂ || September 4, 2017 | |{{nihongo|'''Give me power!'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Carnival Mask]] ♂ || September 4, 2017 | ||
|{{nihongo|'''Light!'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Carnival Mask]] ♀ || September 4, 2017 | |{{nihongo|'''Light!'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Carnival Mask]] ♀ || September 4, 2017 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Don't give up!'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Four-Leaf Clover]] ♂ || October 16, 2017 | |||
|{{nihongo|'''How could you?'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Four-Leaf Clover]] ♀ || October 16, 2017 | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Mmhm!'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Chirithy Doll]] ♂ || May 7, 2018 | |{{nihongo|'''Mmhm!'''|kana|<br>romaji}}|| ||Complete [[Chirithy Doll]] ♂ || May 7, 2018 |