EXP Medals: Magic III: Difference between revisions
no edit summary
KrytenKoro (talk | contribs) No edit summary |
KrytenKoro (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 112: | Line 112: | ||
|[[File:Attack Prize 1 KHX.png|30x30px]] | |[[File:Attack Prize 1 KHX.png|30x30px]] | ||
|[[Attack Prize]] | |[[Attack Prize]] | ||
|Storehouse | |||
| | |||
|-style="background:#6470C6;" | |||
|[[File:Item Prize 1 KHX.png|30x30px]] | |||
|[[Item Prize]] | |||
|Storehouse | |Storehouse | ||
| | | |