Enemies: Difference between revisions
→Heartless
ShardofTruth (talk | contribs) mNo edit summary |
ShardofTruth (talk | contribs) |
||
Line 248: | Line 248: | ||
|[[File:Sword Gem KHX.png|x64px]] | |[[File:Sword Gem KHX.png|x64px]] | ||
|''[[:Category:Gift Shadow|Quests]]'' | |''[[:Category:Gift Shadow|Quests]]'' | ||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|[[File:Shadow KHX.png|64x64px]] | |||
|{{nihongo|'''{{kh|Gigas Shadow}}'''|ギガントシャドウ|<br>Giganto Shadou}} | |||
|??? | |||
|[[File:Sword Gem KHX.png|x64px]] | |||
|''[[:Category:Gigas Shadow|Quests]]'' | |||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |-bgcolor="#e6e6fa" | ||
|[[File:Great Pretender KHX.png|64x64px]] | |[[File:Great Pretender KHX.png|64x64px]] | ||
Line 350: | Line 356: | ||
|[[File:Sword Gem KHX.png|x64px]] | |[[File:Sword Gem KHX.png|x64px]] | ||
|''[[:Category:Malicious Reindeer|Quests]]'' | |''[[:Category:Malicious Reindeer|Quests]]'' | ||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |||
|[[File:Shadow KHX.png|64x64px]] | |||
|{{nihongo|'''{{kh|Mega-Shadow}}'''|メガシャドウ|<br>Mega Shadou}} | |||
|??? | |||
|[[File:Sword Gem KHX.png|x64px]] | |||
|''[[:Category:Mega-Shadow|Quests]]'' | |||
|-bgcolor="#e6e6fa" | |-bgcolor="#e6e6fa" | ||
|[[File:Mischief Egg KHX.png|64x64px]] | |[[File:Mischief Egg KHX.png|64x64px]] |