Keyblade: Difference between revisions
→Keyblade List
ShardofTruth (talk | contribs) |
ShardofTruth (talk | contribs) |
||
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| [[Fairy Stars]] || {{AttIcon|Power}}{{AttIcon|Speed}}{{AttIcon|Magic}} || {{AttIcon|Power|20px}}{{AttIcon|Upright|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Upright|20px}} || {{AttIcon|Power|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} || {{AttIcon|Speed|20px}}{{AttIcon|Upright|20px}} | | [[Fairy Stars]] || {{AttIcon|Power}}{{AttIcon|Speed}}{{AttIcon|Magic}} || {{AttIcon|Power|20px}}{{AttIcon|Upright|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Upright|20px}} || {{AttIcon|Power|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} || {{AttIcon|Speed|20px}}{{AttIcon|Upright|20px}} | ||
|- | |||
| [[Diamond Dust]] || {{AttIcon|Magic}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Upright|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} | |||
|} | |} | ||