Keyblade: Difference between revisions
→Keyblade List
Tags: Mobile edit Mobile web edit |
ShardofTruth (talk | contribs) |
||
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| [[Diamond Dust]] || {{AttIcon|Magic}} || {{AttIcon|Magic|15px}}{{AttIcon|Reversed|21px}} || {{AttIcon|Magic|15px}}{{AttIcon|Upright|22px}} || {{AttIcon|Magic|15px}}{{AttIcon|Reversed|21px}} || {{AttIcon|Magic|15px}}{{AttIcon|Reversed|21px}} || {{AttIcon|Magic|15px}}{{AttIcon|Reversed|21px}} || [[Proud Mode]]: [[Quest 428: The West Wing Pt. 1]] | | [[Diamond Dust]] || {{AttIcon|Magic}} || {{AttIcon|Magic|15px}}{{AttIcon|Reversed|21px}} || {{AttIcon|Magic|15px}}{{AttIcon|Upright|22px}} || {{AttIcon|Magic|15px}}{{AttIcon|Reversed|21px}} || {{AttIcon|Magic|15px}}{{AttIcon|Reversed|21px}} || {{AttIcon|Magic|15px}}{{AttIcon|Reversed|21px}} || [[Proud Mode]]: [[Quest 428: The West Wing Pt. 1]] | ||
|- | |||
| [[Bad Guy Breaker]] || {{AttIcon|Power}}{{AttIcon|Speed}}{{AttIcon|Magic}} || {{AttIcon|Power|15px}} || {{AttIcon|Speed|15px}} || {{AttIcon|Magic|15px}} || {{AttIcon|Speed|15px}} || {{AttIcon|Power|15px}} || [[Quest 880]]<!--大男の元へ--> | |||
|} | |} | ||