Booster: Difference between revisions
→Three Wishes Booster
Line 332: | Line 332: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Three Wishes Booster KHUX.png|20px]] Three Wishes Booster +2.00||Login Bonus Period: 07/01/19 - 07/31/19||07/01/19 - 07/31/19||07/31/19 | |[[File:Three Wishes Booster KHUX.png|20px]] Three Wishes Booster +2.00||Login Bonus Period: 07/01/19 - 07/31/19||07/01/19 - 07/31/19||07/31/19 | ||
|- | |||
|[[File:Three Wishes Booster KHUX.png|20px]] Three Wishes Booster +2.00||Login Bonus Period: 08/01/19 - 08/31/19||08/01/19 - 08/31/19||08/31/19 | |||
|} | |} | ||
<gallery> | <gallery> |