Spirit Parts: Difference between revisions
no edit summary
(→List of Spirit Parts: Linkless images.) |
No edit summary |
||
Line 327: | Line 327: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Falling Snow'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:A-Falling Snow-P.png|50x50px|link=]]||{{c|Falling Snow|Cross Board}} (500) | |{{nihongo|'''Falling Snow'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:A-Falling Snow-P.png|50x50px|link=]]||{{c|Falling Snow|Cross Board}} (500) | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Rose Flower Petals'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:A-Rose Flower Petals.png|50x50px|link=]]||{{c|VIP! Spirit Parts Collection|Rose Flower Petals 5}}<br>Defeat Bag O' Jewels x 1 | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Fireworks'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:A-Fireworks.png|50x50px|link=]]||{{c|VIP! Spirit Part Quest|Fireworks 1}}<br>Defeat Bag O' Jewels x 1 | |{{nihongo|'''Fireworks'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:A-Fireworks.png|50x50px|link=]]||{{c|VIP! Spirit Part Quest|Fireworks 1}}<br>Defeat Bag O' Jewels x 1 |