Spirit Parts: Difference between revisions
→List of Spirit Parts
Line 62: | Line 62: | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |- bgcolor="#E6E6FA" | ||
|{{nihongo|'''Pink Hamstar Head'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:Pink Hamstar-H-Head.png|50x50px]]||Limited Missions: March 2019 | |{{nihongo|'''Pink Hamstar Head'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:Pink Hamstar-H-Head.png|50x50px]]||Limited Missions: March 2019 | ||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Purple Moonbun Head'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:Purple Moonbun-H-Head.png|50x50px]]||Limited Missions: April 2019 | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Blue Wolfstar Head'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:Blue Wolfstar-H-Head.png|50x50px]]||Limited Missions: May 2019 | |||
|- bgcolor="#E6E6FA" | |||
|{{nihongo|'''Green Alpacastar Head'''<br>|kana|<br>romaji}}||[[File:Green Alpacastar-H-Head.png|50x50px]]||Limited Missions: June 2019 | |||
|} | |} | ||
{{tab|c}}{{tab|Ears}} | {{tab|c}}{{tab|Ears}} |