Starlight: Difference between revisions
no edit summary
KrytenKoro (talk | contribs) No edit summary |
KrytenKoro (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 368: | Line 368: | ||
|[[File:Mystic Gem KHX.png|25px|link=Mystic Gem|]] x1 | |[[File:Mystic Gem KHX.png|25px|link=Mystic Gem|]] x1 | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
| +29 | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|[[File:Sword Gem KHX.png|25px|link=Sword Gem|]] x1 | |||
|[[File:Wing Gem KHX.png|25px|link=Wing Gem|]] x1 | |||
|[[File:Mystic Gem KHX.png|25px|link=Mystic Gem|]] x1 | |||
| | | | ||
|} | |} |