Story Quests: Difference between revisions
→List of Story Quests: Dates
Chainoffire (talk | contribs) No edit summary |
(→List of Story Quests: Dates) |
||
Line 140: | Line 140: | ||
|[[Quest 956]] - [[Quest 960]]||September 3, 2020 | |[[Quest 956]] - [[Quest 960]]||September 3, 2020 | ||
|- | |- | ||
|[[Quest 961]] - [[Quest 965]]||October 8, 2020|| | |[[Quest 961]] - [[Quest 965]]||October 8, 2020||rowspan="2"|February 25, 2021 | ||
|- | |- | ||
|[[Quest 966]] - [[Quest 970]]||December 17, 2020 | |[[Quest 966]] - [[Quest 970]]||December 17, 2020 | ||
|- | |- | ||
|[[Quest 971]] - [[Quest 975]]||January 28, 2021|| | |[[Quest 971]] - [[Quest 975]]||January 28, 2021||rowspan="3"|March 25, 2021 | ||
|- | |- | ||
|[[Quest 976]] - [[Quest 979]]|| | |[[Quest 976]]||February 25, 2021 | ||
|- | |||
|[[Quest 977]]||March 25, 2021 | |||
|- | |||
|[[Quest 978]]||April 30, 2021||April 30, 2021 | |||
|- | |||
|[[Quest 979]]||May 31, 2021||June 9, 2021 | |||
|} | |} | ||
{{UXQuests}} | {{UXQuests}} | ||
[[Category:KHUX Quests]] | [[Category:KHUX Quests]] |