Title Banner: Difference between revisions
no edit summary
KrytenKoro (talk | contribs) No edit summary |
KrytenKoro (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 682: | Line 682: | ||
|- | |- | ||
| {{nihongo|'''Misty''' ||}} || [[File:Title Nameplate 1100 KHUX.png|320px]] || Limited-Time Avatar Board || Complete {{c|Halloween Goofy|Board}} (♀)<!--#--> | | {{nihongo|'''Misty''' ||}} || [[File:Title Nameplate 1100 KHUX.png|320px]] || Limited-Time Avatar Board || Complete {{c|Halloween Goofy|Board}} (♀)<!--#--> | ||
|- | |||
| {{nihongo|'''Nightmare''' ||}} || [[File:Title Nameplate 1051 KHUX.png|320px]] || Limited-Time Avatar Board || Complete {{c|Halloween Donald|Board}} (♂)<!--#--> | |||
|- | |||
| {{nihongo|'''Trick Or''' ||}} || [[File:Title Nameplate 1051 KHUX.png|320px]] || Limited-Time Avatar Board || Complete {{c|Halloween Donald|Board}} (♀)<!--#--> | |||
|- | |- | ||
| {{nihongo|'''Ultimate'''|}} || [[File:Title Nameplate 1201 KHUX.png|320px]] || Event Board<br>04/18/16-05/01/16 || Complete {{c|KH II King Mickey|Board}} (♂)<!--#--> | | {{nihongo|'''Ultimate'''|}} || [[File:Title Nameplate 1201 KHUX.png|320px]] || Event Board<br>04/18/16-05/01/16 || Complete {{c|KH II King Mickey|Board}} (♂)<!--#--> | ||
Line 1,513: | Line 1,517: | ||
|- | |- | ||
| {{nihongo|'''Misty''' ||}} || [[File:Title Nameplate 1100 KHUX.png|320px]] || Limited-Time Avatar Board || Complete {{c|Halloween Goofy|Board}} (♀)<!--#--> | | {{nihongo|'''Misty''' ||}} || [[File:Title Nameplate 1100 KHUX.png|320px]] || Limited-Time Avatar Board || Complete {{c|Halloween Goofy|Board}} (♀)<!--#--> | ||
|- | |||
| {{nihongo|'''Nightmare''' ||}} || [[File:Title Nameplate 1051 KHUX.png|320px]] || Limited-Time Avatar Board || Complete {{c|Halloween Donald|Board}} (♂)<!--#--> | |||
|- | |||
| {{nihongo|'''Trick Or''' ||}} || [[File:Title Nameplate 1051 KHUX.png|320px]] || Limited-Time Avatar Board || Complete {{c|Halloween Donald|Board}} (♀)<!--#--> | |||
|- | |- | ||
| {{nihongo|'''Ultimate'''|}} || [[File:Title Nameplate 1201 KHUX.png|320px]] || Event Board<br>04/18/16-05/01/16 || Complete {{c|KH II King Mickey|Board}} (♂)<!--#--> | | {{nihongo|'''Ultimate'''|}} || [[File:Title Nameplate 1201 KHUX.png|320px]] || Event Board<br>04/18/16-05/01/16 || Complete {{c|KH II King Mickey|Board}} (♂)<!--#--> |