Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 127: | Line 127: | ||
|- | |- | ||
|1584||1660||'''{{n|Trait Medal|57}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #60''||[[File:Trait Medal 57 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Marluxia|+}} | |1584||1660||'''{{n|Trait Medal|57}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #60''||[[File:Trait Medal 57 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Marluxia|+}} | ||
|- | |||
|1591||1667||'''{{n|Trait Medal|58}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #61''||[[File:Trait Medal 58 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Supernova - Riku Replica]] | |||
|- | |||
|1592||1668||'''{{n|Trait Medal|59}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #62''||[[File:Trait Medal 59 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Vivi B]] | |||
|- | |||
|1594||1670||'''{{n|Trait Medal|60}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #63''||[[File:Trait Medal 60 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[No Heart]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} |