Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 140: | Line 140: | ||
|1605||1681||'''{{n|Trait Medal|63}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #66''||[[File:Trait Medal 63 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Supernova - Elsa]] | |1605||1681||'''{{n|Trait Medal|63}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #66''||[[File:Trait Medal 63 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Supernova - Elsa]] | ||
|- | |- | ||
| | |1606||1682||'''{{n|Trait Medal|64}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #67''||[[File:Trait Medal 64 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Anna & Elsa]] | ||
|- | |- | ||
|1607||1683||'''{{n|Trait Medal|65}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #68''||[[File:Trait Medal 65 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Larxene|+}} | |1607||1683||'''{{n|Trait Medal|65}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #68''||[[File:Trait Medal 65 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Larxene|+}} | ||
|- | |||
|1611||1687||'''{{n|Trait Medal|66}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #69''||[[File:Trait Medal 66 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Supernova - KH III Starlight]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} |