Trait Medal: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 125: | Line 125: | ||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1568||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|23}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 23 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Cloud & Leon]] | |''Unreleased''||1568||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|23}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 23 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Cloud & Leon]] | ||
|- | |||
|''Unreleased''||1654||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|57}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 57 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Sora TR Illustrated Ver]] | |||
|- | |||
|''Unreleased''||1656||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|58}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 58 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Terra-Xehanort B]] | |||
|} | |} | ||