VIP! Gems: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 92: | Line 92: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Special - VIP Rainbow Gem x5 Brilliant Gem x5 banner KHUX.png|200px]]||01/04/21 - 01/10/21||[[File:Rainbow Gem KHX.png|x30px]] 5 [[Rainbow Gem]]s||[[File:Brilliant Gem KHX.png|x30px]] 5 [[Brilliant Gem]]s||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | |[[File:Special - VIP Rainbow Gem x5 Brilliant Gem x5 banner KHUX.png|200px]]||01/04/21 - 01/10/21||[[File:Rainbow Gem KHX.png|x30px]] 5 [[Rainbow Gem]]s||[[File:Brilliant Gem KHX.png|x30px]] 5 [[Brilliant Gem]]s||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | ||
|- | |||
|[[File:Special - VIP Rainbow Gem x2 banner KHUX.png|200px]]||01/11/21 - 01/17/21||[[File:Rainbow Gem KHX.png|x30px]] 2 [[Rainbow Gem]]s||[[File:Magic Mirror 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Magic Mirror]]||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | |||
|- | |||
|[[File:Special - VIP Brilliant Gem x2 banner KHUX.png|200px]]||01/18/21 - 01/24/21||[[File:Brilliant Gem KHX.png|x30px]] 2 [[Brilliant Gem]]s||[[File:Magic Mirror 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Magic Mirror]]||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | |||
|} | |} | ||