(Legendary) Raid Time!: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 83: | Line 83: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 119 banner KHUX.png|300px]]||05/01/21 - 05/09/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Morning Dew Grove: Clearing||{{b||Leg.|Trickmaster}} | |[[File:Event - Weekly Raid Event 119 banner KHUX.png|300px]]||05/01/21 - 05/09/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Morning Dew Grove: Clearing||{{b||Leg.|Trickmaster}} | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 117 banner KHUX.png|300px]]||05/10/21 - 05/16/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Leg.|Behemoth}} | |||
|} | |} | ||