VIP! Skill: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Special - VIP VIP! Skill banner KHUX.png|200px]]||12/07/20 - 12/13/20||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[AB X Max & Lux++ & GA 2]]||[[File:Magic Mirror 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Magic Mirror]]||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | |[[File:Special - VIP VIP! Skill banner KHUX.png|200px]]||12/07/20 - 12/13/20||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[AB X Max & Lux++ & GA 2]]||[[File:Magic Mirror 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Magic Mirror]]||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | ||
|- | |||
|[[File:Special - VIP VIP! Skill 7 banner KHUX.png|200px]]||12/14/20 - 12/20/20||[[File:Scrooge 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[ATK B XIV Max & Sleep]]||[[File:Magic Mirror 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Magic Mirror]]||[[File:Moogle 6★ KHUX.png|x30px]] 1 6★ [[Moogle]] | |||
|} | |} | ||