Trait Medal: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 101: | Line 101: | ||
|- | |- | ||
|1556||1634||'''{{n|Trait Medal|44}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #48''||[[File:Trait Medal 44 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{SG|8}} | |1556||1634||'''{{n|Trait Medal|44}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #48''||[[File:Trait Medal 44 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{SG|8}} | ||
|- | |||
|1557||1635||'''{{n|Trait Medal|45}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #49''||[[File:Trait Medal 45 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{SG|9}} | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | ||
Line 109: | Line 111: | ||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1592||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|30}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 30 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[White Mushroom]] | |''Unreleased''||1592||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|30}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 30 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[White Mushroom]] | ||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1636||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|50}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 50 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Vanitas's Will B]] | |''Unreleased''||1636||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|50}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 50 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Vanitas's Will B]] |