Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
No edit summary |
|||
Line 119: | Line 119: | ||
|- | |- | ||
|1576||1592||'''{{n|Trait Medal|53}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #30||[[File:Trait Medal 53 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[White Mushroom]] | |1576||1592||'''{{n|Trait Medal|53}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #30||[[File:Trait Medal 53 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[White Mushroom]] | ||
|- | |||
|1578||1658||'''{{n|Trait Medal|54}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #59||[[File:Trait Medal 54 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Toon Naminé]] | |||
|- | |||
|1580||1654||'''{{n|Trait Medal|55}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #57||[[File:Trait Medal 55 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Illustrated Timeless River Sora]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | ||
Line 125: | Line 129: | ||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1568||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|23}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 23 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Cloud & Leon]] | |''Unreleased''||1568||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|23}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 23 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Cloud & Leon]] | ||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1656||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|58}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 58 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Terra-Xehanort B]] | |''Unreleased''||1656||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|58}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 58 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Terra-Xehanort B]] | ||
|} | |} | ||