Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 233: | Line 233: | ||
|- | |- | ||
|1727||1803||'''{{n|Trait Medal|110}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #113''||[[File:Trait Medal 110 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - Angelic Amber]] | |1727||1803||'''{{n|Trait Medal|110}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #113''||[[File:Trait Medal 110 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - Angelic Amber]] | ||
|- | |||
|1734||1810||'''{{n|Trait Medal|111}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #114''||[[File:Trait Medal 111 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - Illustrated Goofy]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} |