Title Banner: Difference between revisions
no edit summary
KrytenKoro (talk | contribs) No edit summary |
KrytenKoro (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 706: | Line 706: | ||
|- | |- | ||
| {{nihongo|'''Hidden'''|}} || [[File:Title Nameplate 1021 KHUX.png|320px]] || Event Board<br>09/23/16-10/06/16 || Complete [[Arabian Emerald]]<!--#--> | | {{nihongo|'''Hidden'''|}} || [[File:Title Nameplate 1021 KHUX.png|320px]] || Event Board<br>09/23/16-10/06/16 || Complete [[Arabian Emerald]]<!--#--> | ||
|- | |||
| {{nihongo|'''Almost'''|}} || [[File:Title Nameplate 1307 KHUX.png|320px]] || Event Board<br>10/21/16-11/03/16 || Complete [[Halloween]] (♂)<!--#--> | |||
|- | |||
| {{nihongo|'''?'''|}} || [[File:Title Nameplate ? KHUX.png|320px]] || Event Board<br>10/21/16-11/03/16 || Complete [[Halloween]] (♀)<!--#--> | |||
|- | |- | ||
| {{nihongo|'''Actually'''|}} || [[File:Title Nameplate 1312 KHUX.png|320px]] || Raid Board<br>08/08/16-08/14/16 || Complete [[Vacation Resort]]<!--#--> | | {{nihongo|'''Actually'''|}} || [[File:Title Nameplate 1312 KHUX.png|320px]] || Raid Board<br>08/08/16-08/14/16 || Complete [[Vacation Resort]]<!--#--> | ||
Line 1,537: | Line 1,541: | ||
|- | |- | ||
| {{nihongo|'''Hidden'''|}} || [[File:Title Nameplate 1021 KHUX.png|320px]] || Event Board<br>09/23/16-10/06/16 || Complete [[Arabian Emerald]]<!--#--> | | {{nihongo|'''Hidden'''|}} || [[File:Title Nameplate 1021 KHUX.png|320px]] || Event Board<br>09/23/16-10/06/16 || Complete [[Arabian Emerald]]<!--#--> | ||
|- | |||
| {{nihongo|'''Almost'''|}} || [[File:Title Nameplate 1307 KHUX.png|320px]] || Event Board<br>10/21/16-11/03/16 || Complete [[Halloween]] (♂)<!--#--> | |||
|- | |||
| {{nihongo|'''?'''|}} || [[File:Title Nameplate ? KHUX.png|320px]] || Event Board<br>10/21/16-11/03/16 || Complete [[Halloween]] (♀)<!--#--> | |||
|- | |- | ||
| {{nihongo|'''Actually'''|}} || [[File:Title Nameplate 1312 KHUX.png|320px]] || Raid Board<br>08/08/16-08/14/16 || Complete [[Vacation Resort]]<!--#--> | | {{nihongo|'''Actually'''|}} || [[File:Title Nameplate 1312 KHUX.png|320px]] || Raid Board<br>08/08/16-08/14/16 || Complete [[Vacation Resort]]<!--#--> |