Trait Medal: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 187: | Line 187: | ||
|- | |- | ||
|1683||1759||'''{{n|Trait Medal|87}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #90''||[[File:Trait Medal 87 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Supernova - FFRK Sephiroth]] | |1683||1759||'''{{n|Trait Medal|87}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #90''||[[File:Trait Medal 87 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Supernova - FFRK Sephiroth]] | ||
|- | |||
|1686||1762||'''{{n|Trait Medal|88}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #91''||[[File:Trait Medal 88 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Ansem the Wise B]] | |||
|- | |||
|1689||1765||'''{{n|Trait Medal|89}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #92''||[[File:Trait Medal 89 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Supernova - KH III Lea (Axel)]] | |||
|- | |||
|1692||1768||'''{{n|Trait Medal|90}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #93''||[[File:Trait Medal 90 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Roxas|+}} | |||
|- | |||
|1700||1776||'''{{n|Trait Medal|91}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #94''||[[File:Trait Medal 91 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[KH III Pascal]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} |