Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||???||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|19}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 19 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Shan-Yu]] | |''Unreleased''||???||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|19}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 19 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Shan-Yu]] | ||
|- | |||
|''Unreleased''||1554||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|20}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 20 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Sora & Goofy Toon Ver]] | |||
|} | |} | ||