Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 123: | Line 123: | ||
|- | |- | ||
|1580||1654||'''{{n|Trait Medal|55}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #57||[[File:Trait Medal 55 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Illustrated Timeless River Sora]] | |1580||1654||'''{{n|Trait Medal|55}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #57||[[File:Trait Medal 55 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Illustrated Timeless River Sora]] | ||
|- | |||
|1582||1656||'''{{n|Trait Medal|56}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #58||[[File:Trait Medal 56 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Terra-Xehanort B]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | ||
Line 129: | Line 131: | ||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1568||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|23}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 23 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Cloud & Leon]] | |''Unreleased''||1568||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|23}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 23 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Cloud & Leon]] | ||
|} | |} | ||