Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 248: | Line 248: | ||
|460||534||'''{{n|Trait Medal|117}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #120''||[[File:Trait Medal 117 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Illustrated Terra A]] | |460||534||'''{{n|Trait Medal|117}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #120''||[[File:Trait Medal 117 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Illustrated Terra A]] | ||
|- | |- | ||
|1738||1814||'''{{n|Trait Medal|118}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #121''||[[File:Trait Medal 118 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - KH III Saïx]] | |1738||1814||'''{{n|Trait Medal|118}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #121''||[[File:Trait Medal 118 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - KH III Saïx A]] | ||
|- | |- | ||
|1739||1815||'''{{n|Trait Medal|119}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #122''||[[File:Trait Medal 119 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - KH III Demyx]] | |1739||1815||'''{{n|Trait Medal|119}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #122''||[[File:Trait Medal 119 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - KH III Demyx]] | ||
Line 305: | Line 305: | ||
|- | |- | ||
|763||910||'''{{n|Trait Medal|146}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #149''||[[File:Trait Medal 146 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Tsum Tsum Sora & Riku]] | |763||910||'''{{n|Trait Medal|146}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #149''||[[File:Trait Medal 146 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Tsum Tsum Sora & Riku]] | ||
|- | |||
|1759||1835||'''{{n|Trait Medal|147}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #150''||[[File:Trait Medal 147 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN+ - KH Cloud Dissidia]] | |||
|- | |||
|1760||1836||'''{{n|Trait Medal|148}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #151''||[[File:Trait Medal 148 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN+ - KH Leon Dissidia]] | |||
|- | |||
|1761||1837||'''{{n|Trait Medal|149}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #152''||[[File:Trait Medal 149 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN+ - KH III Larxene]] | |||
|- | |||
|1762||1838||'''{{n|Trait Medal|150}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #153''||[[File:Trait Medal 150 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN+ - KH III Xion B]] | |||
|- | |||
|1763||1839||'''{{n|Trait Medal|151}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #154''||[[File:Trait Medal 151 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - Graveyard]] | |||
|- | |||
|1764||1840||'''{{n|Trait Medal|152}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #155''||[[File:Trait Medal 152 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN+ - KH III Saïx B]] | |||
|- | |||
|1765||1841||'''{{n|Trait Medal|153}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #156''||[[File:Trait Medal 153 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN+ - KH III Luxord]] | |||
|- | |||
|1766||1842||'''{{n|Trait Medal|154}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #157''||[[File:Trait Medal 154 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN+ - KH III Vexen]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} |