Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 363: | Line 363: | ||
|- | |- | ||
|1812||1887||'''{{n|Trait Medal|175}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #178''||[[File:Trait Medal 175 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - Terra, Ven, Aqua]] | |1812||1887||'''{{n|Trait Medal|175}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #178''||[[File:Trait Medal 175 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - Terra, Ven, Aqua]] | ||
|- | |||
|1813||1888||'''{{n|Trait Medal|176}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #179''||[[File:Trait Medal 176 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH III Yen Sid]] | |||
|- | |||
|1814||1889||'''{{n|Trait Medal|177}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #180''||[[File:Trait Medal 177 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - Rage Form Sora]] | |||
|- | |||
|1815||1890||'''{{n|Trait Medal|178}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #181''||[[File:Trait Medal 178 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - Hostile Program]] | |||
|- | |||
|1816||1891||'''{{n|Trait Medal|179}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #182''||[[File:Trait Medal 179 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH III Xion]] | |||
|- | |||
|1821||1892||'''{{n|Trait Medal|180}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #183''||[[File:Trait Medal 180 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH III Lea (Axel)]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} |