(Intermediate) Raid Time!: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 80: | Line 80: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 97 banner KHUX.png|300px]]||10/19/20 - 10/25/20||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Curious Room||{{b||Int.|Trickmaster Ω}} | |[[File:Event - Weekly Raid Event 97 banner KHUX.png|300px]]||10/19/20 - 10/25/20||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Curious Room||{{b||Int.|Trickmaster Ω}} | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 99 banner KHUX.png|300px]]||11/01/20||0 / 5<ref name="raidweek"/>||Fountain Square||{{b||Int.|Gear Golem}} | |||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 100 banner KHUX.png|300px]]||11/02/20 - 11/08/20||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Morning Dew Grove: Clearing|{{b||Int.|Red Trident Tail}} | |||
|} | |} | ||