Weekly Raid Event: Difference between revisions
→2020
(→2020) |
(→2020) |
||
Line 256: | Line 256: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 106 banner KHUX.png|300px]]||12/14/20 - 12/20/20||{{b||Epic|Raid Time!}}<br>{{b||Legendary|Raid Time!}}<br>{{b||Advanced|Raid Time!}}<br>{{b||Intermediate|Raid Time!}}<br>{{b||Beginner|Raid Time!}}||{{c|Holiday Draw Ticket|Raid Board}}<br>[[Enhancement Board]]s<br>[[Munny Board]] | |[[File:Event - Weekly Raid Event 106 banner KHUX.png|300px]]||12/14/20 - 12/20/20||{{b||Epic|Raid Time!}}<br>{{b||Legendary|Raid Time!}}<br>{{b||Advanced|Raid Time!}}<br>{{b||Intermediate|Raid Time!}}<br>{{b||Beginner|Raid Time!}}||{{c|Holiday Draw Ticket|Raid Board}}<br>[[Enhancement Board]]s<br>[[Munny Board]] | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 107 banner KHUX.png|300px]]||12/21/20 - 12/27/20||{{b||Epic|Raid Time!}}<br>{{b||Legendary|Raid Time!}}<br>{{b||Advanced|Raid Time!}}<br>{{b||Intermediate|Raid Time!}}<br>{{b||Beginner|Raid Time!}}||{{c|Holiday Draw Ticket|Raid Board}}<br>[[Radiant Rewards Board]]<br>[[Enhancement Board]]s<br>[[Munny Board]] | |||
|} | |} | ||