(Epic) Raid Time!: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 119 banner KHUX.png|300px]]||03/15/21 - 03/21/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Morning Dew Grove: Clearing||{{b||Epic|Trickmaster}}[[Category:Trickmaster Quests]] | |[[File:Event - Weekly Raid Event 119 banner KHUX.png|300px]]||03/15/21 - 03/21/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Morning Dew Grove: Clearing||{{b||Epic|Trickmaster}}[[Category:Trickmaster Quests]] | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 117 banner KHUX.png|300px]]||03/22/21 - 03/31/21||0 / 5 / 90<ref name="raidweek2"/>||Dark Forest: Entrance||{{b||Epic|Behemoth}} | |||
|} | |} | ||