Anonymous user
Keyblade: Difference between revisions
→Keyblade List
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| [[Diamond Dust]] || {{AttIcon|Magic}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Upright|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} | | [[Diamond Dust]] || {{AttIcon|Magic}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Upright|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} | ||
|} | |||
|- | |||
| [[the xbkade]] || {{AttIcon|Magic}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Upright|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} || {{AttIcon|Magic|20px}}{{AttIcon|Reversed|20px}} | |||
|} | |} | ||