Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 73: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
|1515||1610||'''{{n|Trait Medal|30}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #35''||[[File:Trait Medal 30 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Axel|+}} | |1515||1610||'''{{n|Trait Medal|30}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #35''||[[File:Trait Medal 30 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Axel|+}} | ||
|- | |||
|1521||1616||'''{{n|Trait Medal|31}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #36''||[[File:Trait Medal 31 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Illustrated Dusk]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1070||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|7}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 7 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Xaldin|Revision}} | |''Unreleased''||1070||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|7}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 7 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Xaldin|Revision}} |