Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 81: | Line 81: | ||
|- | |- | ||
|1542||1622||'''{{n|Trait Medal|34}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #39''||[[File:Trait Medal 34 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|HD Ava|EX+}} | |1542||1622||'''{{n|Trait Medal|34}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #39''||[[File:Trait Medal 34 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|HD Ava|EX+}} | ||
|- | |||
|1543||1623||'''{{n|Trait Medal|35}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #40''||[[File:Trait Medal 35 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{KA|18}} | |||
|- | |||
|1545||1625||'''{{n|Trait Medal|36}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #41''||[[File:Trait Medal 36 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|HD Ira|EX+}} | |||
|- | |||
|1546||1626||'''{{n|Trait Medal|37}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #42''||[[File:Trait Medal 37 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|HD Invi|EX+}} | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1070||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|7}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 7 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Xaldin|Revision}} | |''Unreleased''||1070||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|7}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 7 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Xaldin|Revision}} | ||
Line 91: | Line 97: | ||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1592||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|30}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 30 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[White Mushroom]] | |''Unreleased''||1592||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|30}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 30 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[White Mushroom]] | ||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1627||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|43}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 43 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Aced HD Ver|EX Revision}} | |''Unreleased''||1627||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|43}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 43 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Aced HD Ver|EX Revision}} |