Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
No edit summary |
|||
Line 245: | Line 245: | ||
|- | |- | ||
|1737||1813||'''{{n|Trait Medal|116}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #119''||[[File:Trait Medal 116 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - KH III Xigbar]] | |1737||1813||'''{{n|Trait Medal|116}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #119''||[[File:Trait Medal 116 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - KH III Xigbar]] | ||
|- | |||
|460||534||'''{{n|Trait Medal|117}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #120''||[[File:Trait Medal 117 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Illustrated Terra A]] | |||
|- | |||
|1738||1814||'''{{n|Trait Medal|118}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #121''||[[File:Trait Medal 118 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - KH III Saïx]] | |||
|- | |||
|1739||1815||'''{{n|Trait Medal|119}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #122''||[[File:Trait Medal 119 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - KH III Demyx]] | |||
|- | |||
|1740||1816||'''{{n|Trait Medal|120}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #123''||[[File:Trait Medal 120 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - KH III Pirate Sora]] | |||
|- | |||
|1741||1817||'''{{n|Trait Medal|121}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #124''||[[File:Trait Medal 121 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN - KH III Kairi B]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} |